Tekstylia są niesłychanie ważnym elementem w dekoracji wnętrz. To magiczna kropka na nad i która dopełnia i spaja przestrzeń. Dywany, pledy, narzuty czy poduszki dają nam niezwykłą możliwość szybkiego stworzenia przyjaznej, sprzyjającej relaksowi atmosfery. Wysubtelniają i "zmiękczają" wnętrze. Poprawiają też akustykę pomieszczenia .

Tekstylia to również najszybszy i najbardziej skuteczny sposób na odmianę przestrzeni. Bez kurzu i bałaganu towarzyszącemu każdemu remontowi możemy w szybki sposób odświeżyć lub całkiem zmienić przestrzeń. Świetnym pomysłem jest sezonowa wymiana tekstyliów - wiosną i latem możemy ubrać nasz dom w tkaniny lżejsze - bawełnę czy delikatny len, jesienią i zimą w cieplejsze - wełnę, grube lny, mięsiste aksamity. Nasz dom będzie wówczas współgrał z aurą za oknem, a nam nie znudzą się dekoracje i dwa razy do roku zyskamy nowe wnętrze.

W HelenHouse oferujemy jedynie wysokiej jakości i produkowane w niewielkich ilościach tekstylia z naturalnych tkanin: wełny, bawełny i lnu. Są one najbardziej przyjazne zarówno dla człowieka, jak i środowiska. Na szczególną uwagę zasługują poszewki dekoracyjne z delikatnej bawełny firmy The Travelling Band dekorowane tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi - ręcznie stemplowane w orientalne wzory przy użyciu ręcznie rzeźbionych drewnianych bloków. To stara i całkowicie ręczna technika dekorowania tkanin. Wymaga od twórcy umiejętności, cierpliwości i czasu. Jej piękno polega na tworzeniu niepowtarzalnych nadruków.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl